Ankara Butik Dershaneleri

PaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaş
Ankara Butik Dershaneleri

Ankara Butik Dershaneleri

LGS ve YKS gibi eğitim sisteminde pek çok merkezi sınav bulunuyor. Öğrencilerin bu sınavlarda başarı gösterebilmesi için ortaokul, lise, mezun sınıfları gibi pek çok grup dershaneye ihtiyaç duyuyor. Ankara dershaneler öğrencilerin okula ek olarak eğitim almaları, merkezi sınavlarda başarı göstermeleri gibi hizmetler ile faaliyet gösterirken karşımıza butik dershaneler çıkıyor. Veliler okulda verilen eğitimi desteklemek ve çocuklarının başarısını artırmak için özel ders seçeneğine yönelirken bütçe sebebi ile alınacak ders sayısı da az oluyor. Tıpkı özel ders gibi öğrenciye birebir ders dinleme ve soru sorma imkânı tanıyan butik dershaneler ise son yılların vazgeçilmezi.

Butik Dershane Avantajları

Matfen Dershanesi, Çözüm gibi pek çok dershane öğrencilere başarının kapısını aralıyor. Pek çok dershanede ders gören öğrenci sayısı çok fazla olduğundan dolayı tıpkı okulda olduğu gibi öğrenci öğretmen ile birebir iletişim kurma imkânı bulamayabiliyor. Fakat öğrencilerin doğru yönlendirilmesi, birebir ilgilenilmesi, öğrenciye yönelik kişisel ders çalışma programlarının hazırlanması ve her öğrenciye bir koç gibi amaçlar ile butik dershaneler hizmet veriyor. Bu tür dershanelerin en önemli avantajı ise sınıf mevcudunun çok az olması oluyor. Bu sayede her öğrencinin eksik kaldığı noktalar gözlenebiliyor. Ayrıca oluşturulan sınıf aynı seviyedeki öğrencilerden oluştuğu için hangi konu üzerinde daha çok durulacağına da doğrudan karar verilebiliyor. Öğrencinin eğitim sürecinde yaşadığı talihsizlikler ve olumsuz düşüncelerini bertaraf ederek hızlandırılmış programlar vasıtası ile rakiplerinin seviyelerine ulaşması da butik dershaneler ile oldukça kolay oluyor.

Butik Dershane Seçimi

Dershaneler elbette ki eğitim amacı ile kurulmuştur. Ancak öğrenci kadar velilerin de düşünülmesi gerekir. Öğrenciye iyi bir hizmet ve başarı sağlanırken velinin de bu süreçte üzülmemesi, ayırdığı bütçenin verimli bir şekilde kullanılması ve memnuniyet sağlanması önemlidir. Ankara özel ders bu amaç için tercih edilebilirken eve yakın butik dershaneler de velilerin gözünün arkada kalmamasına yardımcı olur. Butik dershaneler aynı zamanda veli ile birebir etkileşimde olacağı için öğrencinin durumu hakkında net bilgiler elde edilebilir. Ödeme noktasında da velilere kolaylık sunan butik dershanelerin avantajlarından yararlanabilirsiniz.

 

Henüz yorum yapılmamış ilk yorum yapan siz olun...
Yorum Yap
 
 
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında muhatapları tarafından dava açılabilmektedir.
23 51
Kariyer
Planlama
Hangi Meslek?
Hangi Bölüm?
Hangi Lise?
Hangi Üniversite?
Hangi Şehir / Ülke?
Kariyer bölümünün alt açıklaması buradan yazılacak. Panelden dil çevirilerinden düzenlenebilir.
Kariyer
Numaranızı Bırakın Sizi Arayalım
 
 
 
 
 
FacebookTwitterinstagram
Mutlukent Mahallesi 2074 Sokak No:13 Ümitköy-Çankaya/ANKARA
0532 720 32 25
0532 720 32 25
info@nanomedya.com.tr
© Odtulüler / 2018 tüm hakları saklıdır.