Ankara Dersaneler ve Özel Dersler

PaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaş
Ankara Dersaneler ve Özel Dersler

Ankara Dershaneler

Ankara dershaneler grubu içinde yer alan firmamız, uzun yıllardır eğitim konusunda uzman bir kadro ile çalışan ender firmalardan bir tanesidir. Ulusal ve etik değerler çerçevesinde hizmet veren kurumumuz, topluma karşı sorumluluklarının ve bilincinin yerinde olan bireyler yetiştirmeye çalışmaktadır. Bu kapsamda eğitim veren firmamız, her daim kendisine belirlemiş olduğu bir misyon içerisinde ilerler. Araştıran ve geliştiren bireylerin eksikliğinin toplumda hissedilmesi ve bu anlamda eksik olan bireylerin sadece kendilerine değil aynı zamanda çevrelerine de zararlı olduğu aşikârdır. Bu kapsamda her daim hem kendisine hem de çevresine faydalı olan bireyler yetiştirmek bizim yegâne görevlerimizden birisidir. Ezbere dayalı eğitim sistemini yıkmak isteyen kurumumuz, bu amaçla vermiş olduğu eğitimlerde her daim araştırma odaklı çalışan gençler yetiştirmek için canla başla çalışır.

Neden Biz?

Gençleri dinleyen ve onların ihtiyaçlarına göre çözümler üreten kurumumuz, eğitimde alternatiflerin her zaman mümkün olduğunu savunan kurumların başında gelmektedir. Öğrencilerin ihtiyaçlarını anlayıp bu ihtiyaçlara cevap verebilecek olan eğitim merkezlerinden bir tanesidir. Öğrenme temelini alternatif eğitim ve bilinçli gelecek temelleri üzerine oturtan bizler, gelecekte de öğrencilerimizin sağlam adımlar atmasını sağlayacak eğitim sistemlerini onlara sunmaktayız. Her daim vicdanı ve aklı hür öğreniciler yetiştirme gayretinde olan kurumumuz, eğitim alanındaki duruşu ve sistematik yapısı ile bugün pek çok firmadan ayrılan özgün bir eğitim kurumudur. Eğitim, çocukların temel yaşam alanlarından bir tanesidir ve bu alanda özgür olmak onların en büyük hakkıdır. Aileden sonra en büyük rol model oynayan öğretmenlerin ise bu sistem içerisindeki yeri tartışılamayacak şekilde büyüktür. Birbirini tekrarlayan kopya model öğrenciler yetiştirmek yerine onların sağlam kararlar almalarını ve eğitim süreçlerinde her daim önde olmalarını sağlamak ise bizlerin en büyük amacıdır. Bu alanda oldukça deneyimli ve uzman kadroya sahip olan eğitim kurumumuzla, öğrencilerimizi kendi alanlarında lider olarak yetiştirmek en büyük arzumuzdur. Hedef, içerik ve yöntem konusunda özgün olan eğitim kurumlarımız, ihtiyaçları anlayıp bu ihtiyaçlara göre cevap vermektedir. Bu yüzden Ankara Dershaneler diyince ilk akla gelen bizler, çocuklarınız için en kaliteli eğitim sistemi ile bir adım daha öne çıkmaktayız.

 

Henüz yorum yapılmamış ilk yorum yapan siz olun...
Yorum Yap
 
 
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında muhatapları tarafından dava açılabilmektedir.
23 51
Kariyer
Planlama
Hangi Meslek?
Hangi Bölüm?
Hangi Lise?
Hangi Üniversite?
Hangi Şehir / Ülke?
Kariyer bölümünün alt açıklaması buradan yazılacak. Panelden dil çevirilerinden düzenlenebilir.
Kariyer
Numaranızı Bırakın Sizi Arayalım
 
 
 
 
 
FacebookTwitterinstagram
Mutlukent Mahallesi 2074 Sokak No:13 Ümitköy-Çankaya/ANKARA
0532 720 32 25
0532 720 32 25
info@nanomedya.com.tr
© Odtulüler / 2018 tüm hakları saklıdır.