Ankara En İyi Dershaneler Tavsiye

PaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaş
Ankara En İyi Dershaneler Tavsiye

Ankara En İyi Dershaneler

Ankara En İyi Dershaneler liste sıralamasında listenin ilk başında yer alan kurumumuz, eğitim alanında vermiş olduğu kaliteli ve sistematik eğitim anlayışı ile en iyi dershanelerden birisi olarak bilinmektedir. Ezbere dayalı sistemi tamamen ortadan kaldıran ve öğrencilerine özgün eğitimler vermeyi kendisinde görev olarak benimseyen kurumumuz, geçmişten günümüze kadar başarılı ve bilinçli pek çok gencin hayata atılmasında önemli rol oynamıştır. Eğitim alma sürecinde sadece öğrencilerimizin değil aynı zamanda anne babalarında en büyük destekçisi olan bizler, öğrencilerimizin sınav dönemlerinde ve eğitim hayatlarında karşılaşacağı tüm zorlukları, aileleri ile aşmaya çalışmaktayız. Bu sayede aile ve öğretmen iş birliğinden doğan mutlak güçle öğrencilerimiz, başkalarından bir adım ilerde olmaktadır.

Neden Eğitim Sistemlerimiz Bu Kadar Öğrenci Odaklı?

Dershaneler, gençlerimizin okullarından sonra en fazla vakit geçirdikleri alanlardır. Bu alanlarda çoğu zaman gençlerimiz ailelerinden sonra bizlerle muhatap olurlar. Bu yüzden dolayı ailelerden sonra en fazla gençlerimizi etkileyebilecek olan kişiler, onların öğretmenleridir. Öğretmeleri ile geçirdikleri vakitte öğrenci odaklı olmak ise gençlerimizin kendilerini geliştirmesini sağlayan en önemli etmendir. Kendi gelişimini kendisi sağlayan ve sorumlulukların farkında olan gençler, sorumluluk bilincinden uzak kişilerden her zaman önde olacaktır. Bu amaçla eğitim sistemlerimizin en temel gayesi, öğrencilere ders çalışma bilinci aşılamak ve onların hangi alanlarda kendilerini geliştireceklerine karar vermelerine yardımcı olmaktır. Bu yüzden öğrenci odaklı eğitim sistemi, onlara her zaman güç veren ve yol gösteren bir sistemdir.

Eğitimde Benimsediğimiz Amaçlarımız Nelerdir?

Özgür ruhlu, aklı ve vicdanı hür olan, kendi sorumluluklarının bilincinde olan gençler, bizlerin en büyük amaçlarıdır. Bu sistemle eğitim alan gençlerimizin diğer insanlardan daha başarılı olacağı ise su götürmez bir gerçektir. Başarılı bir eğitim kurumu olarak çocuklarımızın;

  • Araştıran,
  • Sorgulayan,
  • Ezbere dayalı sistemi değil öğrenme odaklı sistemi benimseyen,
  • Yüksek motivasyona sahip,

Bireyler olarak yetişmesi bizler için her şeyden önde gelmektedir. Çağın yeniliklerine ayak uydurarak eğitim sistemini geliştiren kurumumuz, bugün Ankara’da en iyi dershane kategorisinde yer alan ve başarısı ile göz dolduran bir referansa sahiptir.

 

 

Henüz yorum yapılmamış ilk yorum yapan siz olun...
Yorum Yap
 
 
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında muhatapları tarafından dava açılabilmektedir.
23 51
Kariyer
Planlama
Hangi Meslek?
Hangi Bölüm?
Hangi Lise?
Hangi Üniversite?
Hangi Şehir / Ülke?
Kariyer bölümünün alt açıklaması buradan yazılacak. Panelden dil çevirilerinden düzenlenebilir.
Kariyer
Numaranızı Bırakın Sizi Arayalım
 
 
 
 
 
FacebookTwitterinstagram
Mutlukent Mahallesi 2074 Sokak No:13 Ümitköy-Çankaya/ANKARA
0532 720 32 25
0532 720 32 25
info@nanomedya.com.tr
© Odtulüler / 2018 tüm hakları saklıdır.