Ankara Odtülüler Dershaneleri

PaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaş
Ankara Odtülüler Dershaneleri

Ankara Odtülüler Dershaneleri

Ankara dershaneler incelendiğinde karşımıza çıkan dershanelerden bir tanesi de odtülüler eğitim kurumları olmaktadır. Uzman kadrosu, tecrübesi ile dershanede 9 ila 12. sınıflar arası ara programlar olmakla birlikte bunun yanında TEOG ve mezun düzeyindeki öğrencilere eğitim verilmektedir. Yüksek motivasyona sahip öğrencilerin başarılı olacağı fikrinden hareketle kurulan, Atatürk ilke ve inkılaplarına değer veren eğitim kurumu sadece eğitimli değil, aynı zamanda fikri hür vicdanı hür bireyler yetiştirmeyi hedeflemektedir. Eğitim sistemi ezber odaklı olsa da ezberleme değil öğrenme üzerine bir eğitim sistemini benimsemiş olan dershane veliler tarafından güven kazanmışken aynı zamanda öğrencilerin başarıya ulaşması için tercih edebilecekleri bir duraktır. 2008 yılında kurulan bu eğitim kurumu veli girişi ile öğrencilerin başarısı üzerinde veli takibini de mümkün kılmaktadır.

Neden Odtülüler Eğitim Kurumları?

Velilerin pek çoğu çocuklarının ders çalışmadığından şikâyetçi. Düzenli bir çalışma programı olmayan öğrenci zaman kaygısı yaşarken çeşitli sebeplerden dolayı başarılı olamayacağı ön yargısına sahip. Okulda verilen eğitimin yeterli olmaması, sınıfların kalabalık olması, birebir iletişim imkânı olmaması, öğrencilerin danışmanlık ve koçluk ihtiyacı gibi sebeplerden dolayı en iyi dershane sırlaması arasında yer alan bu eğitim kurumu etüt merkezleri ile de dikkat çekmektedir. Okul dışında çocukların eğitimlerinin desteklenmesi amacı ile onlara adeta kılavuzluk edecek olan bu dershane çeşitli metotlar ile öğrencilerin anlama ve öğrenme yetilerine de katkıda bulunmaktadır.

Odtülüler Dershane Fiyatları

Randımanlı bir çalışma süreci başarıya giden yolun adeta direksiyonudur. Bu programa ne kadar uyulursa öğrencinin başarısı da o derece yüksek olur. Öğrencinin bir dersi anlamaya başlarken o dersten de keyif alması gerekir. Her ders herkese keyifli gelmeyebilir. Fakat çeşitli öğrenme metotları kullanılarak öğrencinin dersi kavraması sağlanırken farklı materyaller ve anlatılar ile ders daha anlaşılır ve dikkat çekici olabilir. Kimya özel ya da farklı derslerden özel ders almak velilerin bütçesini sarssa da dershaneler bu açığın kapatılması noktasında tercih edilebilecek oldukça ekonomik bir seçenektir. Yapılan ara sınavlarda ve merkezi sınavlarda öğrencilerin başarı göstermeleri ise para ile ölçülemez. Bu eğitim anlayışı ile makul fiyatlara kaliteli bir hizmet alabileceğiniz eğitim kurumunu tercih edebilirsiniz.

 

 

Henüz yorum yapılmamış ilk yorum yapan siz olun...
Yorum Yap
 
 
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında muhatapları tarafından dava açılabilmektedir.
23 51
Kariyer
Planlama
Hangi Meslek?
Hangi Bölüm?
Hangi Lise?
Hangi Üniversite?
Hangi Şehir / Ülke?
Kariyer bölümünün alt açıklaması buradan yazılacak. Panelden dil çevirilerinden düzenlenebilir.
Kariyer
Numaranızı Bırakın Sizi Arayalım
 
 
 
 
 
FacebookTwitterinstagram
Mutlukent Mahallesi 2074 Sokak No:13 Ümitköy-Çankaya/ANKARA
0532 720 32 25
0532 720 32 25
info@nanomedya.com.tr
© Odtulüler / 2018 tüm hakları saklıdır.